Sponsor nagród:                                                                                                                                                                                                                                            Chcesz ufundować nagrodę, zadzwoń 605161660Raymarine to światowy lider rynku wysoce wydajnej elektroniki morskiej przeznaczonej dla jachtów rekreacyjnych i niewielkich jednostek komercyjnych. Podczas projektowania produktów głównym celem jest zawsze dostarczenie jak najlepszych pod względem wizualnym informacji nawigacyjnych, a doświadczenie firmy w technologiach morskiej nawigacji to ponad 80 lat. Swoją sławę urządzenia Raymarine zawdzięczają łatwej obsłudze, wytrzymałości i niezawodności. Firma wciąż zaskakuje innowacjami dostarczając najlepsze w swojej klasie czujniki i inteligentne systemy nawigacyjne, co czyni czas spędzony na wodzie bezpiecznym i relaksującym. Raymarine od wielu lat dostarczało urządzenia na luksusowe jachty motorowe i żaglowe, jednak od kilku lat producent intensywnie rozwija również linię urządzeń dla wędkarzy. Raymarine zyskuje także uznanie wśród wędkarzy dzięki serii echosond Dragonfly opartych o technologię DownVision oraz większych urządzeń z technologią Sidevision.

Szeroka gama elektroniki morskiej dla jachtów rekreacyjnych i niewielkich jednostek komercyjnych dostępna jest w sprzedaży poprzez ogólnoświatową sieć dilerów i dystrybutorów. Siedziba firmy Raymarine mieści się w Fareham, w Wielkiej Brytanii. Sama firma wchodzi w skład FLIR Systems, światowego lidera rynku kamer termowizyjnych.

Dystrybutorem Raymarine w Polsce jest firma Eljacht z Gdańska


"Firma Fox Rage oferuje najlepsze rozwiązania dla wędkarzy łowiących drapieżniki w całej Europie. To znana i ceniona angielska marka oferująca najlepsze produkty począwszy od wędek spinningowych, przez przynęty a skończywszy na wędkarskich akcesoriach. Z roku na rok marka Fox Rage również na naszym rynku zyskuje coraz szerszą rzesze zwolenników. W ofercie Fox Rage znajdziemy również produkty  dla łowców największych drapieżników naszych wód czyli sumów oraz dla tych którzy łowią na żywca.  Nowoczesne i unikatowe rozwiązania, najwyższa jakość wykonania i najważniejsze czyli zadowolenie wędkarzy to podstawowe cechy który wyróżniają markę Fox Rage nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. "


 

 

Yamaha to synonim zaufania, doświadczenia i perfekcyjnych osiągów generowanych przez sprzęt marine najwyższej jakości. Oferta Yamahy obejmuje kompletną gamę innowacyjnych silników zaburtowych – od lekkiego, przenośnego 2,5 aż do potężnego XTO V8 425 KM, silniki elektryczne, pontony Yam, łodzie aluminiowe Buster oraz laminatowe marek Yamarin i Sting. Ponadto, w sieci sprzedaży obejmującej 24 salony Yamaha Marine znajduje się osprzęt i akcesoria. Krajowym przedstawicielem Yamahy jest Polski oddział jest Yamaha Motor Europe.
Zapraszamy na stronę www.yamaha-motor.pl.


Sprzęt firmy Dragon z powodzeniem można spotkać w większości sklepów w Europie gdyż cieszy się on dużą sympatią ze strony wędkarzy. Dragon to jedna z największych polskich firm produkujących i dystrybujących sprzęt wędkarski najwyższej klasy. Dragon jest przedstawicielem takich firm jak Mustad, Ryobi, Scotty czy Geoff Anderson. Ponadto grupa specjalistów w tym członków spinningowej kadry Polski działając pod nazwą Team Dragon nieustannie testuje najnowsze technologie i sprzęt aby dostarczyć wam jak najlepszy produkt.


Firma SALMO powstała w 1991 roku na fali wielkich przemian ustrojowych w Polsce. Jej założycielami byli Piotr Piskorski i Radosław Zaworski – absolwenci studiów ichtiologicznych i zapaleni wędkarze. To właśnie ich wielka pasja do wędkarstwa była  inspiracją i siłą napędową firmy. Nie ma oprócz SALMO na świecie producenta przynęt, który obok pasji do wędkarstwa i zdolności, zainwestowałby profesjonalną wiedzę o biologii ryb. Jedno było  pewne od pierwszych chwil istnienia firmy – produkty  SALMO  muszą być  kojarzone z najwyższą jakością. Taka filozofia, choć kłopotliwa i bynajmniej nie ułatwiająca startu, zaowocowała stosunkowo szybko pozytywnymi efektami.
Doskonałe pomysły nie rodzą się jak wiadomo z niczego. Firma SALMO jest dumna ze współpracy z najlepszymi wędkarzami z Europy oraz z USA. Wiedza i doświadczenie projektantów i konstruktorów SALMO wsparta sugestiami mistrzów wędki z całego świata owocuje produktami najwyższej klasy.
Drugim oczkiem w głowie SALMO jest jakość wyrobów, które opuszczają mury fabryki. Każda przynęta jest oczywiście indywidualnie testowana i ustawiana oraz podlega drobiazgowej, wielostopniowej kontroli jakości. Konstruktorzy SALMO nie ustają w poszukiwaniach coraz to lepszych materiałów i technologii tak, aby finalny produkt spełniał najwyższe normy jakości. Ogromną rolę odgrywa tu również doskonale wyszkolona załoga. Nadal bowiem ponad 90% procesu wytwarzania przynęt SALMO opiera się na pracy ręcznej.


O unikalnej wyjątkowości przynęt SALMO przekonał się każdy, kto miał sposobność łowić choć raz na jedną z nich. Nie są to tylko zwykle imitacje stworzone w celu zaspokojenia kolejnych zachcianek wędkarzy – kolekcjonerów. Przynęty SALMO mają więc w sobie magiczną moc – siłę będącą wypadkową wiedzy i doświadczenia konstruktorów ii testerów SALMO w Europie i za oceanem, oraz gorących życzeń sukcesu płynących do nas niemal co dzień z wielu krajów świata wraz ze zdjęciami złowionych okazów i opisami fantastycznych przygód nad wodą.


W ostatnich latach w firmie nastąpiły zmiany własnościowe. W 2013 r Piotr Piskorski stał się jej jedynym udziałowcem a w czerwcu 2016 sprzedał swoje udziały największej, prywatnej firmie wędkarskiej w Europie – koncernowi FOX International. Nowi właściciele, doceniając kunszt i oryginalność przynęt SALMO, zdecydowali pozostawić produkcję w fabryce w Gietrzwałdzie i w rękach tej samej, sprawdzonej załogi. Piotr pełni aktualnie funkcję Dyrektora ds. Rozwoju przynosząc pomysły nowych przynęt dla marek Salmo i Rage.

 Miejsce 1: Raymarine - elektronika wędkarska


Miejsce 2: FOX Rage- sprzęt wędkarski


Miejsce 3: Dragon - sprzęt wędkarskiKażdego dnia "Nagroda za największa rybę" 2 silniki !!!!                              Silnik elektryczny do łódki Yamaha M-12 E-Drive 30Lbs - uciąg 600 Kg


Niezwykły napęd M12 – po prostu włącz i wypłyń

Niezwykle łatwe w obsłudze, ciche i kompaktowe jednostki 12 V są wyposażone w regulowany zaczep umożliwiający ich łatwy i szybki montaż. Po zamocowaniu wystarczy włączyć silnik i można wypływać na szerokie wody. Dzięki konwencjonalnemu ułożeniu rumpla i wygodnemu uchwytowi sterowanie jest naprawdę proste.

Dużą wytrzymałość zapewnia konstrukcja z magnetycznych silników, odpornych na uderzenia obudów i powłok, a także specjalna struktura kompozytowego wału napędowego, odpornego na wyginanie, pęknięcia i korozję. Specjalna śruba napędowa gwarantuje duży ciąg i nie zaplątuje się w wodorosty, ani podwodne śmieci.Salmo Pakiet startowy: przynęty trollingoweSklep ufundował wędzone morskie ryby.