Patroni


Wędkarstwo 360 – nowy fachowy miesięcznik wędkarski wydawany przez Wydawnictwo Edipresse a redagowany przez Jacka Kolendowicza, Marka Szymańskiego i Adama Niemca przy współpracy najlepszych Wędkarzy. W Wędkarstwie 360 znajdziecie spławik, feeder, grunt, karpie, spinning, trolling, casting, vertical, sumy, muchę, lód, morze, ochronę środowiska i ryb, outdoor i lifestyle, łodzie, samochody, elektronikę i ubrania, będzie C&R i dobra kuchnia, podróże i przygody, wielkie mistrzostwa i kameralne imprezy, ryby małe, średnie i duże. W360 to pełnia wędkarstwa i wszelkich aktywności z nim związanych. W360 to STYL ŻYCIA! 


HOOKA TV to  kanał telewizyjny poświęcony w 100% Waszemu ulubionemu hobby! Jest to nowatorski jak na polskie warunki projekt tworzony przez wędkarzy i dla wędkarzy.Naszą misją jest nie tylko ukazanie piękna wędkarstwa w jego wszystkich odmianach.

Na naszej antenie znajdziecie kilkanaście cykli programów różnych zarówno w konwencji (relacje, poradniki, reportaże, relacje, itp.) jak i w formie. Czasem jest bardzo poważnie, czasem bardziej wesoło, ale zawsze będziemy staramy się abyście poczuli się jak nad wodą! Chcemy stworzyć miejsce, w którym szybko i łatwo znajdziecie wszystko co Was interesuje w tematyce wędkarstwa.

 

 

                                                                                                                                                  Polska Telewizja Wędkarska HOOKA.TV